Wieczór panieński to wydarzenie, które powinno na długo pozostać w pamięci przyszłej panny młodej oraz reszty uczestników zabawy. Aby tak się stało, warto zadbać o organizację imprezy w wyjątkowym miejscu, które zapewni nam niezapomniane atrakcje i nieprzeciętną oprawę wieczoru. W dzisiejszym tekście podpowiadamy, gdzie zorganizować wieczór panieński w Trójmieście.

Miejsca do zorganizowania wieczoru panieńskiego w Trójmieście

1. Wieczór Panieński na plaży w stylu BOHO – The Rings

Pierwszą z propozycji jest niezapomniany wieczór panieński zaaranżowany przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w organizacji ślubów, zaręczyn i wieczorów panieńskich, czyli The Rings. Ich propozycja wieczoru panieńskiego na plaży (https://www.therings.pl/panienski-na-plazy/) to nietuzinkowy sposób na spędzenie tego wydarzenia w otoczeniu stylowych boho dekoracji oraz wyśmienitego cateringu typu finger food. Wśród atrakcji dodatkowych znajdziemy tu również naukę bachaty, usługi fotografa, makijaże boho, czy też mobilny bar.

2. Wieczór panieński z Paintballem w Magnum Arenie Gdańsk

Niezwykle oryginalnym sposobem na spędzenie wieczoru panieńskiego bez wątpienia będzie paintball. Taką atrakcję znajdziemy w gdańskiej Magnum Arenie. Co ważne, rozgrywka przygotowana jest specjalnie z myślą o kobietach oraz wyjątkowej okazji, dzięki czemu karabinki do walki mają mniejszą moc, a uczestniczki imprezy mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak taniec egzotyczny w wykonaniu zaproszonego tancerza.

3. Limuzyna na wieczór panieński – Limuzyna Trójmiasto

Niezapomnianym sposobem na dotarcie na miejsce imprezy organizowanej z okazji wieczoru panieńskiego jest wynajem specjalnej limuzyny, która dowiezie imprezowiczki pod każdy wskazany adres na terenie Trójmiasta. Dodatkowo na pasażerki czeka butelka szampana od firmy oraz możliwość zamówienia tańca erotycznego w wykonaniu grupy chippendales, co bez wątpienia pozostanie w pamięci uczestniczek wieczoru na długo.

Jak zorganizować wieczór panieński? Poznaj top 10 pomysłów!

4. Wieczór panieński w Escape Roomie – EventForYou

Kolejna niezapomnianą i nietuzinkową atrakcją, którą warto przemyśleć organizując wieczór panieński, jest wizyta w Escape Roomie organizowana przez firmę EventForYou. W ofercie znajdziemy 3 pokoje tematyczne, z których każdy pomieści od 2 do 5 uczestniczek oraz 45-60 minut wyśmienitej zabawy w klimacie horroru lub kryminału. A wszystko to w cenie jedynie 59 zł.

5. Wieczór panieński na statku – Partyboat

Pomysłem na wieczór panieński, idealnie wpisującym się klimat Trójmiasta będzie impreza na statku Partyboat. Ten wyjątkowy obiekt pływający to prawdziwa gratka dla fanów świetnej zabawy. Specjalnie z myślą o przyszłej pannie młodej i jej najbliższych przygotowano ofertę wieczoru panieńskiego ze strefą SPA oraz saunarium. Dodatkowa atrakcja to możliwość skorzystania z eventu typu Pimp my Bride, czyli makijażowej przemiany panny młodej i jej gości.

Organizacja wieczoru panieńskiego w plenerze — na plaży, na statku, na mieście

6. Wieczór panieński z malowaniem przy winie

Równie ciekawym pomysłem na spędzenie wyjątkowego i bardzo oryginalnego wieczoru panieńskiego będą prywatne warsztaty malowania w towarzystwie wina i drobnych przekąsek. Taka forma artystyczna nie tylko wyzwala dobry nastrój, ale pozwala również sprawdzić swoje umiejętności i rozbudzić kreatywność. Dodatkowym atutem tego typu spotkania jest możliwość wykonania pamiątki z wieczoru panieńskiego w postaci obrazu, kubka, tkaninowej torby, czy też T-shirtu.

7. Wieczór panieński z gokartami –RacingKart

Miłośniczki mocnych wrażeń bez wątpienia docenią pomysł na zorganizowanie wieczoru panieńskiego na torze gokartowym. Jest to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności za przysłowiowym kółkiem oraz nadanie dalszej części wieczoru nieco dreszczyku rywalizacji i emocji. Specjalnie przygotowane zawody Grand Prix w formie treningu, kwalifikacji oraz wyścigu zapewnią niezapomniane wspomnienia.

8. Wieczór panieński w SPA – Quadrille

Kolejną propozycją na nieco bardziej standardowy i od wielu lat cieszący się niesłabnącą popularnością wieczór panieński jest relaks w SPA. Taką atrakcję oferuje zlokalizowany nad brzegiem morza hotel Quadrille. Do wyboru mamy 3 pakiety: Standard, Comfort oraz Exclusive, a także możliwość skorzystania z awangardowej restauracji mieszczącej się w hotelu.

Wieczór panieński w Trójmieście — wypad do spa!

9. Wieczór panieński w Kolibki Adventure Park

Wieczór panieński zorganizowany w Kolibki Adventure Park to szereg atrakcji i zadań, którym musi sprostać przyszła panna młoda i jej goście. Znajdziemy tu park linowy, skok wahadłowy, czy też zjazd tyrolką, a po skorzystaniu z wywalających adrenalinę atrakcji możemy skorzystać z miejsca na grilla lub ognisko.

10. Sesja zdjęciowa na wieczór panieński – Danka Szafrańska

Ostatnią z prezentowanych dziś propozycji na organizację wieczoru panieńskiego w Trójmieście jest wyjątkowa sesja zdjęciowa. To my wybieramy lokalizację i tematykę zdjęć, a profesjonalny fotograf kieruje nami za pomocą swojego doświadczenia i najwyższej jakości sprzętu, by stworzyć niezapomnianą pamiątkę tego wydarzenia. Mogą to być zdjęcia z imprezy na plaży lub sesja w domu przyszłej panny młodej. Każdy pomysł będzie tu dobry.