Wysokie ceny sprzętu medycznego stanowią duże obciążenie finansowe dla pacjentów. Jednak zakup na własność to niejedyna możliwość korzystania z koncentratora tlenu lub łóżka rehabilitacyjnego w warunkach domowych. Potrzebujesz tego typu urządzenia tylko na krótki czas, w związku z czym zakup wydaje Ci się nieopłacalny? Zapoznaj się z rankingiem Top 10 wypożyczalni sprzętu medycznego i wynajmij potrzebny sprzęt w przystępnej cenie z dostawą do domu.

Najlepsze wypożyczalnie sprzętu medycznego

1. Sklep medyczny Patronus: sprzęt medyczny online, wypożyczalnia

Firma Patronus z siedzibą przy ul. Bielskiej 8 w Buczkowicach, tel: 797 544 290, specjalizuje się w sprzedaży sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego i ortopedycznego. Prowadzi zarówno sklep stacjonarny, jak i internetowy – dla klientów z całego kraju. Oferuje certyfikowane sprzęt ułatwiający poruszanie się i pielęgnację osób chorych i niepełnosprawnych – łóżka rehabilitacyjne, chodziki, ssaki medyczne i nie tylko. Jeśli interesuje Cię wynajem nowoczesnego koncentratora tlenu, również przenośnego, Wypożyczalnia koncentratorów tlenu PATRONUS pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenie, dostarczy je do domu i przeszkoli z obsługi. Możesz liczyć na całodobowe wsparcie techniczne.
Sklep medyczny Patronus - sprzęt medyczny online, wypożyczalnia

2. STANMED – wypożyczalnia sprzętu medycznego

Firma STANMED24 znajduje się przy ul. Św. Pawła 11 w Chorzowie. Zajmuje się sprzedażą i wynajmem wysokiej jakości sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Zapewnia dowóz z wniesieniem i montażem, a także szkolenie z obsługi urządzenia w domu pacjenta. Przyjmuje zamówienia telefonicznie lub w jednym z oddziałów stacjonarnych. Oferuje koncentratory tlenu, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie i wiele więcej.

STANMED - wypożyczalnia sprzętu medycznego

3. Artro-Med – wypożyczalnia sprzętu medycznego

Artro-Med przy ul. Saskiej 9/5 w Krakowie dysponuje szeroką ofertą urządzeń rehabilitacyjnych i medycznych na sprzedaż lub wynajem na terenie całego kraju. Kupisz lub wypożyczysz tu koncentratory tlenu, balkoniki, podnośniki pacjenta i szyny na dowolny okres czasu w cenie ustalonej indywidualnie. Artro-Meda świadczy usługi dla osób prywatnych, firm i grup sportowych.

Artro-Med - sklep medyczny

4. Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum

Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum zlokalizowana na Osiedlu Centrum B blok 6 w Krakowie (Nowa Huta) prowadzi sklepy medyczne Samarytanka i wypożyczalnie sprzętu medycznego i ortopedycznego. Oferuje wynajem wózków inwalidzkich, kul łokciowych i pachwowych, koncentratorów tlenu i nie tylko. Pomaga w wyborze sprzętu i zapewnia transport na terenie miasta.

Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum - wypożyczalnia sprzętu medycznego

5. Sklep Medyczny Pro Medico

Sklep specjalistycznego zaopatrzenia medycznego Pro Medico z siedzibą przy Alei Pokoju 4 lokal 58 (II piętro) w Krakowie prowadzi sprzedaż sprzętu nowego i używanego. Oferuje wynajem wózków inwalidzkich, łóżek i podnośników rehabilitacyjnych na przejrzystych warunkach. W zakres usług wchodzi serwis sprzętu medycznego.

Sklep Medyczny Pro Medico - wynajem sprzętu

6. BRANDvital Warszawa, Sklep medyczny, wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, aparaty słuchowe

Firma BRANDvital znajduje się przy ul. Pokornej 2/lok. 11 w Warszawie. Prowadzi nie tylko sklepy medyczne, ale także wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego i produktów medycznych. Oferuje profesjonalne koncentratory tlenu, schodołazy i wózki inwalidzkie na wynajem dla klientów z całej Polski.

BRANDvital - sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym

7. Wynajmed – sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Wynajmed z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 251D we Wrocławiu to wypożyczalnia sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego dla osób starszych, niepełnosprawnych, po urazach czy operacjach. Oferuje wynajem sprawnych, zadbanych i sterylnych urządzeń na miesiąc lub dłużej.

Wynajmed - sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

8. Reha Fund Sp. z o. o.

Reha Fund znajduje się przy ul. Staniewickiej 14 w Warszawie. Działa jako producent i dystrybutor sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Prowadząc wypożyczalnię łóżek rehabilitacyjnych, koncentratorów tlenu i innych urządzeń, gwarantuje korzystne ceny i dostawę na terenie całego kraju.

Reha Fund - sklep rehabilitacyjny

9. Wypożyczalnia i sprzedaż łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego

Wypożyczalnia Medyczna przy ul. Fortecznej 12 w Węgrzcach specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie sprzętu medycznego w atrakcyjnych cenach. Jako certyfikowany sprzedawca łóżek rehabilitacyjnych oferuje niezawodne produkty polskiej produkcji. Oferuje też koncentratory tlenu, balkoniki i inne urządzenia.

Wypożyczalnia i sprzedaż łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego

10. ALLMED łóżka rehabilitacyjne i wypożyczalnia sprzętu medycznego

ALLMED przy ul. Moniuszki 34 w Pabianicach, zapewnia wynajem sprzętu medycznego na prostych warunkach bez wychodzenia z domu. Proponuje łóżka rehabilitacyjne sterowane na pilota, z obrotowym lub przechylnym leżem, a ponadto szyny najazdowe, koncentratory tlenu i inne urządzenia z dostawą i montażem.

ALLMED wypożyczalnia sprzętu medycznego

 

AKTUALIZACJA NA GRUDZIEŃ 2023

Dodajemy do naszego rankingu kolejną sprawdzoną pozycję, wartą polecenia. Zachęcamy do zaznajomienia się z oferowanymi usługami.

11. MediStuff Warszawa

MediStuff jest firmą, która powstała z inicjatywy dwóch fizjoterapeutów. Dzięki swojemu doświadczeniu zawodowemu znają potrzeby osób chorych i standardy opieki nad nimi. Wiedzą jak ważny jest komfort chorego, dlatego oprócz wypożyczenia oferują również dostarczenie sprzętu na miejsce, wyjaśnienie zasad jego działania i odebranie go, kiedy nie będzie już potrzebny.

MediStuff wypożyczalnia sprzętu medycznego