Zaręczyny to jeden z ważniejszych momentów w życiu człowieka. Często jest ten wymarzony, utęskniony dzień, o którym marzymy od dzieciństwa. Każdym zaręczynom towarzyszy piękny pierścionek, który jest tradycyjnym symbolem miłości. Gdzie na terenie Krakowa można kupić wysokiej klasy pierścionek zaręczynowy? Przyjrzyjmy się ofercie salonów jubilerskich!

Top 5 miejsc z pierścionkami zaręczynowymi w Krakowie

Jubiler Łodzińscy

Jubiler Łodzińscy to marka z długą tradycją, która jest obecna na rynku od 1894 roku. Dbałość o szczegóły sprawia, że oferta krakowskiej firmy obejmuje wyłącznie produkty najwyższej jakości. Jubiler Łodzińscy w swojej pracy postępuje zgodnie z czterema podstawowymi hasłami, które doskonale charakteryzują obszar działalności firmy – elegancja, subtelność i nowoczesna awangarda. To sprawia, że każdy rodzaj oferowanej biżuterii zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Poszukujesz eleganckiego, ale zarazem subtelnego pierścionka? Wybierz pierścionki zaręczynowe Łodzińscy i ciesz się produktem najwyższej klasy! Pełną ofertę produktów można podziwiać pod adresem https://lodzinscy.eu/, na stronie internetowej firmy.

Diamond Sky

Salon jubilerski Diamond Sky to miejsce, skrojone pod kątem najbardziej wymagających klientów. Głównym obszarem zainteresowań firmy jest biżuteria ślubna, w tym między innymi pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, ale także kolczyki czy bransoletki. Kolekcja biżuterii krakowskiej firmy stale się rozszerza, dlatego w tak bogatej ofercie produktów z pewnością każdy znajdzie pozycję dla siebie.

Pierścionek na zaręczyny od jubilera w Krakowie

Siudek Jewellery

Siudek Jewellery to krakowski salon jubilerski, który funkcjonuje na rynku od blisko 30 lat. Rodzinna firma jest tworzona przez trzy pokoleniową rodzinę. Ten fakt zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od wieku, czy zainteresowań. W ofercie salonu Siudek Jewellery znajduje się szykowna biżuteria, wzbogacona kamieniami szlachetnymi takimi jak diamenty, brylanty, szmaragdy, rubiny oraz perły.

Briju

Briju to polska firma, która została założona w 1920 roku z inicjatywy Jana Piotrowskiego. Po dziś dzień przedsiębiorstwo prowadzone jest ze szczególną starannością przez potomków założyciela. Wiedza oraz doświadczenie w przemyśle złotniczym przenoszone są z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu w ofercie salonów Briju znajduje się wyłącznie biżuteria najwyższej jakości. Dziś, po przeszło 100 latach istnienia, Briju to ogólnopolska marka, która posiada ponad 70 salonów jubilerskich.

Lisiewski Group

Lisiewski Group to firma, która specjalizuje się w biżuterii, począwszy od 1989 roku. Wysoka jakość produktów i możliwość tworzenia własnych projektów przez klientów sprawiły, że grupa otrzymała wyróżnienie Laur Klienta Odkrycie 2012 w kategorii Salon Jubilerski. Indywidualne podejście do klientów oraz wyjątkowa dbałość o detale sprawiają, że produkty salonu Lisiewski Group cechują się elegancją, która w połączeniu z subtelnością wywołuje niesamowity efekt.