Chcesz dorobić w wolnym czasie jako kierowca? A może planujesz zmianę pracy lub zależy Ci na elastycznych warunkach zatrudnienia? Zdecyduj się na współpracę z jednym z partnerów aplikacji Bolt. Możesz zostać kierowcą nawet wtedy, gdy nie prowadzisz działalności gospodarczej lub nie posiadasz własnego auta. Partner rozliczeniowy Bolt nie tylko pomoże Ci załatwić wszystkie formalności, ale także wypożyczy Ci samochód na prostych warunkach. Jeśli interesuje Cię praca jako kierowca Bolt w 2023 roku, zapoznaj się z aktualnym rankingiem Partnerów Bolt.

Ranking najlepszych partnerów firmy Bolt

1. OnlyGo

OnlyGo jako ogólnopolski partner rozliczeniowy Bolt oferuje wyjątkowe benefity dla kierowców i terminowe wynagrodzenie, płatne w każdy poniedziałek. Współpracując z firmą, zyskasz bezpieczne zatrudnienie na umowę, którą podpiszesz osobiście lub online. Będziesz swoim własnym szefem. Otrzymasz zniżki na paliwo, myjnie automatyczne i zakup części samochodowych. Na stronie: https://onlygo.pl/, znajdziesz szczegółowe informacje na temat pracy jako kierowca Bolt.

2. ERES Partner

ERES Partner to jedna z największych firm taxi w Krakowie. Nie tylko zatrudnia i rozlicza kierowców aplikacji Bolt, ale także oferuje tanie ubezpieczenia OC/AC i naprawia samochody. Jako przyszły kierowca Bolt możesz liczyć na pomoc w zebraniu potrzebnych dokumentów i założeniu konta w aplikacji. ERES Partner gwarantuje przejrzystą umowę i całodobowe wsparcie. Wypożycza kierowcom komfortowe samochody hybrydowe.

3. Avalon Logistic Group

Avalon Logistic Group kieruje swoją ofertę do początkujących i doświadczonych kierowców z całej Polski. Umożliwia pracę jako kierowca Bolt w elastycznych godzinach, na swoim lub wynajętym samochodzie. Zapewnia rzetelne rozliczenia, zniżki na paliwo i premie dla aktywnych kierowców. Możesz liczyć na niskie prowizje za usługi i wsparcie na każdym etapie współpracy.

4. Splendid Fleet

Firma Splendid Fleet działa na terenie całego kraju. Oferuje pracę jako kierowca Bolt na umowę zlecenie, zapewnia ubezpieczenie, profesjonalne szkolenia i niskie prowizje za rozliczenia. Załatwia wszystkie formalności. Wynajmuje samochody na wyłączność lub na zmiany. Umożliwia reklamę Twojej firmy na swoich samochodach poruszających się po ulicach Krakowa.

5. Evelstar

Jako partner aplikacji Bolt firma Evelstar rozlicza dochody nie tylko kierowców, ale także kurierów aplikacji Bolt i nie tylko. Oferuję pracę na umowę w elastycznych godzinach, bez zakładania działalności gospodarczej. Zapewnia ekspresowe wypłaty i przystępne koszty rozliczeń. Jeśli nie masz własnego auta, w Evelstar wynajmiesz oznakowany i w pełni wyposażony samochód pod taksówkę.

Jak zostać kierowcą Bolta?

6. Agmer Taxi

Agmer Taxi to partner Bolt w Krakowie i w Kielcach. Oferuje pracę jako kierowca taxi na samochodzie flotowym lub własnym. Dysponuje nowoczesnymi autami hybrydowymi z kompletnym wyposażeniem. Z kierowcami podpisuje przejrzyste umowy, a wypłaty realizuje zawsze na czas. Gwarantuje elastyczny grafik, zniżki na części serwisowe i tanie ubezpieczenie OC/AC.

7. Eternis

Firma Eternis jest ogólnopolskim partnerem Bolt i innych przewoźników. Zatrudnia kierowców na podstawie umowy lub współpracuje z nimi w formie B2B. Zapewnia kompleksową obsługę w 4 językach, legalizację zatrudnienia obcokrajowców i liczne benefity. Oferuje wynajem aut, prowadzi centrum serwisowe i świadczy usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych.

8. Natviol

Firma Natviol to nowoczesny partner rozliczeniowy Bolt, innych aplikacji taksówkarskich i kurierskich. Współpracuje z kierowcami z całego kraju, którym zależy na elastycznym czasie pracy i przejrzystych warunkach. Zapewnia indywidualne podejście, szybkie rozliczenia przychodów i wypłatę środków. Oferuje wynajem samochodów, rowerów i skuterów.

9. Car4rentZP

Jako partner Bolt w Krakowie Car4rentZP oferuje stałe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub kontrakt B2B. Zapewnia wynagrodzenie prowizyjne, płatne co tydzień, szkolenia i premie dla kierowców. Umożliwia wynajem samochodu. Zajmuje się ponadto pośrednictwem w handlu autami.

10. Djem

Firma Djem to oficjalny partner Bolt z licencją taxi. Pomaga przyszłym kierowcom w sporządzeniu dokumentacji i zatrudnia ich na umowę o pracę. Oferuje wynajem auta bez kaucji. W ramach korzyści ze współpracy zapewnia karty paliwowe i oprogramowanie do kontroli rozliczeń.