Zastanawiasz się, jak stworzyć niepowtarzalną atmosferę w swoim domu? Szukasz elementów wyposażenia, która wzbogacą wnętrze i je ocieplą? Zleć montaż kominka z kamienia naturalnego, a oprócz dekoracji zyskasz tanie w eksploatacji i ekologiczne urządzenie grzewcze. Istnieje wiele modeli i rodzajów tych urządzeń, więc bez problemu dopasujesz kominek do swoich potrzeb. Zapoznaj się z rankingiem najlepszych firm montujących kominki we Wrocławiu.

Najlepsze firmy - Montaż kominków Wrocław

1. Kominki Lexus Andrzej Słoninka

Kominki Lexus Andrzej Słoninka z siedzibą pod adresem Godzikowice 20, 55-200 Oława, tel. 607 671 150, to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej. Oprócz kominków, wkładów i obudów kominkowych oferuje piecyki opalane drewnem lub na pellet. Z kamienia naturalnego wytwarza blaty, schody i podłogi. Buduje kominki nowoczesne, tradycyjne i portalowe, wykonując nawet nietypowe aranżacje kominkowe. Zapewnia bezpłatny pomiar i kosztorys. Jeśli zależy Ci na kominku dopasowanym do stylu wnętrza domu, na stronie: sloninka.pl zapoznasz się z ofertą firmy Kominki Lexus w  zakresie projektowania i budowy kominków na indywidualne zamówienie.

Kominki Lexus - Andrzej Słoninka

2. Ekoo-Komin Usługi Kominiarskie

Siedziba firmy Ekoo-Komin Usługi Kominiarskie znajduje się pod adresem Jaszkotle 28, 55-080 Gądów, tel. 721 827 875. Ekoo-Komin oferuje wiele więcej niż tylko montaż kominków. Świadczy usługi związane z konserwacją kominów w budynkach. Naprawia, uszczelnia i czyści systemy kominowe. Bada szczelność instalacji gazowych i skuteczność wentylacji mechanicznej. Montuje wkłady kominowe kwasoodporne i czujniki czadu.


3. Zakład Kamieniarski JAKAR

Zakład Kamieniarski JAKAR zlokalizowany przy ul. Strachowickiej 42C, 54-512 Wrocław, tel.  664 437 573, dysponuje szeroką ofertą wyrobów z kamienia naturalnego. Z marmuru, granitu lub piaskowca produkuje kominki w różnych wzorach i kolorach. Wywarza blaty kuchenne i zabudowy łazienkowe, schody i parapety. Zapewnia profesjonalny montaż kominków i pozostałych wyrobów.


4. E-KOM Dariusz Roszczak

Firma E-KOM Dariusz Roszczak z siedzibą przy ul. Wałbrzyskiej 4, 52-314 Wrocław, tel. 605 455 717, działa w branży kominkowej od wielu lat. Współpracując z renomowanymi producentami, oferuje duży wybór niezawodnych pieców i wkładów kominkowych z montażem. Asortyment obejmuje też biokominki, piecyki na pellet i akcesoria kominkowe. E-KOM wykonuje bezpłatne pomiary i wizualizacje kominków.


5. Kominki Vento

Firma Kominki Vento znajduje się przy ul. Żmigrodzkiej 79, 51-130 Wrocław, tel. 692 431 443. Zajmuje się budową i montażem kominków. Proponuje nie tylko kominki opalane drewnem czy pelletem, ale także kominki elektryczne i gazowe. Oferuje piecyki wolnostojące. Świadcząc usługi kamieniarskie, wykonuje blaty, parapety, okładziny podłóg i ścian z kamienia naturalnego.


6. Kominki Czeczil

Firma Kominki Czeczil z siedzibą przy ul. Zaporoskiej 39 c, 53-519 Wrocław, tel. 693 341 551, specjalizuje się w produkcji ponadczasowych kominków z marmuru – eleganckich z ręcznie rzeźbionymi detalami. Oferuje kominki klasyczne i nowoczesne, wkłady kominkowe i piece wolnostojące. Zapewnia rzetelną obsługę od projektu aż po rozpalenie ognia w kominku.


7. Foxer Kominki i Rekuperacja

Foxer Kominki i Rekuperacja to sklep z kominkami zlokalizowany przy ul. Dzierżoniowskiej 7/1a, 50-536 Wrocław, tel. 669 431 206. Zajmuje się sprzedażą i montażem kominków nowoczesnych, klasycznych i rustykalnych. Dysponuje szeroką ofertą wkładów kominkowych – narożnych, z szybą prostą, dwustronnych i nie tylko. Proponuje kominki kaflowe, piece na drewno i pellet.


8. Kominki LUX

Salon partnerski firmy Kratki – Kominki LUX z siedzibą przy ul. Sułowskiej 40, 51-180 Wrocław, tel. 609 731 374, specjalizuje się w budowie kominków, sprzedaży wkładów i akcesoriów kominkowych. Oferuje piecyki wolnostojące i kominy systemowe. Zapewnia transport wyrobów i fachowy montaż kominków przy pomocy atestowanych materiałów.


9. INFERNO – Salon Kominków

Salon Kominków INFERNO znajduje się w Kiełczowie przy ul. Wilczyckiej 41, tel. 515 926 252. Zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem kominków. Oferuje wytrzymałe wkłady kominkowe na drewno, kominki wolnostojące, kotły na pellet i pompy ciepła. Pomaga w wyborze urządzeń grzewczych.


10. ikomin_pl Damian Rudzki

Sklep internetowy ikomin_pl Damian Rudzki z siedzibą przy ul. Jodłowickiej 16/11, 54-062 Wrocław, tel. 790 230 050, oferuje wyłącznie polskie produkty. Sprzedaje kominy stalowe i ceramiczne z darmową dostawą. Dysponuje bogatym asortymentem wkładów i akcesoriów kominowych.