Planujesz montaż kominka w domu w Lublinie? Zależy Ci nie tylko na wyjątkowym elemencie dekoracyjnym, ale także na ociepleniu wnętrza i idealnym dopasowaniu kominka do aranżacji pomieszczenia? Skorzystaj z usług fachowców, którzy podpowiedzą Ci, jak wybrać odpowiedni styl obudowy kominkowej, a następnie zaprojektują kominek i go zamontują. Zanim wybierzesz firmę, zapoznaj się z rankingiem salonów kominkowych w Lublinie.

Ranking salonów kominkowych w Lublinie

1. MAT-KOM Kominki Lublin

Firma MAT- KOM Kominki Lublin zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń grzewczych — nie tylko kominków, ale także kominów i pieców wolnostojących. Świadczy usługi kominiarskie. Oferuje instalacje rekuperacji. Z kamienia naturalnego wykonuje blaty, parapety, schody czy posadzki. Zapewnia indywidualne podejście i pomoc w wyborze obudowy i wkładu kominkowego. Jako zespół doświadczonych fachowców gwarantuje rzetelną obsługę i terminowość. Z pełną ofertą firmy MAT-KOM Kominki Lublin zapoznasz się na stronie: mat-kom.eu lub w salonie sprzedaży przy al. Kraśnickiej 127 (tel. 609 518 526).

2. KominkiPL

Firma KominkiPL z siedzibą przy ul. Łęczyńskiej 17, 20-313 Lublin (tel. 601-380-390), specjalizuje się w budowie pieców wolnostojących, kaflowych i akumulacyjnych. Oferuje również systemy centralnego odkurzania, sauny suche, parowe i na podczerwień. Zajmuje się montażem kominków elektrycznych znanych producentów. Zapewnia szeroki wybór wkładów kominkowych.

3. TECHTERM

TECHTERM to firma rodzinna znajdująca się przy ul. Zamojskiej 53 (tel. 510 141 262). Działa na rynku od wielu lat, oferując budowę kominków, pieco-kominków, pieców i kuchni kaflowych. Dysponuje bogatym asortymentem wkładów kominkowych. Realizuje zamówienia indywidualne na produkty o nietypowych wymiarach.

4. Kominki MA-CIĄG

Firma Kominki MA-CIĄG zlokalizowana przy ul. Turystycznej 40 (tel. 507 025 090), współpracuje ze skandynawskim producentem kominków i pieców na drewno. Zajmuje się sprzedażą i montażem urządzeń — kominków, pieców wolnostojących i na pellet. Świadczy usługi serwisowe. Oferuje wkłady i akcesoria kominkowe.

Gdzie kupić kominek w Lublinie?

5. Kratki

Firma Kratki z siedzibą przy ul. Nałęczowskiej 195B (tel. 506 772 580), proponuje kominki powietrzne, gazowe, z płaszczem wodnym i modułowe. W zakresie ogrzewania domu oferuje też biokominki, piece, kotły c.o. i pompy ciepła. Zapewnia doradztwo techniczne, szybką dostawę i profesjonalny montaż urządzeń.

6. AirHot Kominki

AirHot Kominki z siedzibą pod adresem: ul. Rusałka 4b (tel. 512 294 550), to salon z wieloletnim doświadczeniem w montażu kominków, sprzedaży wkładów i akcesoriów kominkowych. Oferuje kompleksową budowę kominków, ich przebudowę i renowację, sprzedaż pieców, doradztwo i obsługę serwisową.

7. Kominki Stanisław Furgała

Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego Stanisław Furgała z siedzibą pod adresem: ul. Rusałka 12 (tel. 601 374 203), wykonuje obudowy kominkowe z granitu, marmuru, onyksu i nie tylko. Montuje kominki wolnostojące, hybrydowe, otwarte i gazowe. Oferuje systemy kominowe i Dystrybucji Gorącego Powietrza.

8. Kominki Oryszczak

Kominki Oryszczak z siedzibą przy Al. Tysiąclecia na Siennej 25A (tel. 793 966 150), dysponuje wieloletnim doświadczeniem w budowie kominków gazowych, elektrycznych i pieców wolnostojących. Zapewnia bezpłatne doradztwo. Oferuje systemy ogrzewania nadmuchowe, grawitacyjne i centralne z płaszczem wodnym.

Salony kominkowe

9. Kominki Robiren

Kominki Robiren z siedzibą przy ul. Pięknej 4 (tel. 577 677 177), to polski producent przyjaznych dla środowiska wkładów kominkowych — prostych, narożnych, panoramicznych i nie tylko. Oferuje kominki powietrzne, z płaszczem wodnym i akumulacyjne paleniska zduńskie z fachowym montażem.

10. Kominki Homer

Firma Kominki Homer z siedzibą przy ul. Sachsów 1 (tel. 531-573-115), od wielu lat produkuje systemy kominowe. Jako dostawca kominków zapewnia duży wybór produktów, doradztwo i staranny montaż. Oferuje zabudowy kominkowe, frezowanie kominów, instalacje wentylacji i klimatyzacji.