Nasze specjalistyczne oprogramowanie dla firm to jedna z tych inwestycji, która na pewno się zwróci. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, dlatego też jesteśmy w stanie perfekcyjnie dostosować nasze systemy do każdej branży i indywidualnego modelu biznesowego. System ERP ODL to wspaniały wybór dla dużych firm korporacyjnych, średnich przedsiębiorców i niewielkich firm.

ODL Sp. z o.o. – System ERP ODL
ul. Cokołowa 41
01-384 Warszawa

odl.com.pl
tel. (22) 664 07 51
handlowy@odl.com.pl

Stworzyliśmy bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs, dzięki czemu w błyskawicznym tempie można opanować nasze oprogramowanie ERP. Nasze systemy są na bieżąco aktualizowane, dlatego też mają Państwo 100% pewności, że będą pracować na najwyższym poziomie.

Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też przygotowaliśmy bardzo elastyczny system ERP, który można swobodnie rozbudowywać o kolejne moduły. Bez porządnego oprogramowania ERP bardzo trudno jest rozwijać swój biznes, dlatego też warto jak najszybciej poważnie zastanowić się nad jego wdrożeniem. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze optymalnego systemu oraz na nasze pełne wsparcie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także zachęcamy do zapisania się na naszego newslettera, dzięki czemu zawsze na bieżąco będą Państwo z naszą najnowszą ofertą i wszelkimi promocjami. Polecamy także nasz blog tematyczny, dzięki któremu dowiedzą się Państwo wielu nowych rzeczy na temat naszych niezawodnych systemów ERP. W pierwszej kolejności zachęcamy do współpracy sieci sklepów, które prowadzą sprzedaż detaliczną. Nowoczesne oprogramowanie ERP ODL to tak naprawdę idealne połączenie tradycyjnego systemu ERP i niezawodnego systemu kasowego. Przyśpiesz obsługę w swoim sklepie i postaw na nasze oprogramowanie dla firm.