Firma usługowa Pan Pierożek, oferuje najlepszy w regionie catering dla firm oraz klientów indywidualnych. Firma realizuje zlecenia długoterminowe oraz jednorazowe. Zapewnia ciepłe, domowe obiady i inne posiłki, na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, w tym także na weselach a także dowozi jedzenie do biur i szkół w rejonie.

logo Pan Pierożek Catering Bielsko Biała

Catering Pan Pierożek Bielsko-Biała
ul. Łagodna 17
43-300 Bielsko-Biała

www.panpierozek-catering.pl
Telefon: 785 465 260
lukfarmbis@wp.pl

Obiady na zamówienie cieszą się dużym zainteresowaniem w Bielsku Białej, tym bardziej, że jedzenie jest smaczne, niedrogie i profesjonalnie przygotowane przez doświadczonych kucharzy. Usługi cateringowe w Bielsku Białej są najwyższej jakości usługami cateringowymi, świadczonymi przez firmę o 25 letnim doświadczeniu. Menu cateringowe można sobie wybrać samemu z gotowej oferty zestawów cateringowych lub stworzyć je od podstaw, mając do wyboru różnorodne mięsa, warzywa, dodatki, sałatki, ryby, sushi, zupy czy przystawki itp. Firma jest także właścicielem sklepu, jest to sklep garmażeryjny w Bielsku Białej. To sklep firmowy, który ma bogatą ofertę produktów spożywczych, których świeżość i jakość każdego zadowolą.

Obiady na dowóz u Pana Pierożka

Pod tym adresem, jak również pod podanym numerem telefonu, można się zasięgnąć porady na temat cateringu. Wszyscy pracownicy firmy są odpowiednio przeszkoleni w doradztwie klientom odnośnie cateringów i zamówień indywidualnych. Firma współpracuje z różnymi podmiotami, w tym z Termą Bielsko-Biała, PKP Energetyka czy Urząd Gminy Bestwina.