Mieleckie taxi, działające pod marką Glob-trans to firma przewozowa, która oferuje szeroki zakres działalności. Prowadzi przewóz osób w systemie door to door, polegający na odbiorze i dostarczeniu osób z wyznaczonego przez klienta miejsca do wskazanego przez niego adresu.

Glob-Trans Taxi Mielec
ul. Dworcowa 8 lok. 15
39-300 Mielec

https://www.glob-trans.mielec.pl
Tel: 536 217 217

Firma Glob-Trans oferuje także wynajem busa w Mielcu, przewóz osób na terenie całego kraju oraz odbiór klientów z lotniska i innych wskazanych miejsc. Glob-trans organizuje również przewozy okolicznościowe, dowozy przesyłek i zakupów pod wskazane adresy. Poza tym, pomoże Ci w sytuacji stresowej, jaką niewątpliwie jest awaria Twojego samochodu. Doświadczony pracownik firmy uruchomi Twoje auto za pomocą kabli, czy też pomoże w holowaniu Twojego samochodu.

Glob-trans taxi w Mielcu

Miła atmosfera i wygodne warunki przewozu połączone z wieloletnim doświadczeniem gwarantują świadczenie usług na najwyższym poziomie. Firma Glob – trans wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów. Dlatego też, za przewóz osób w Mielcu nie musisz płacić gotówką. Taksówki wyposażone są w kasy umożliwiające dokonanie płatności elektronicznej za pomocą karty magnetycznej. Mieleckie taxi dba również o stałych klientów. Ósmy przewóz taksówką jest całkowicie darmowy. Jeżeli w najbliższym czasie zamierzasz skorzystać z usług przewozowych, chcesz dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres lub zawieźć zakupy do domu, skorzystaj z oferty Glob -trans. Wysoka jakość usług z pewnością spełni Twoje oczekiwania.