Choroby układu rozrodczego należą do dość wstydliwych zaburzeń, dlatego można je uznać za temat tabu. A przecież androlog, który zajmuje się męskimi narządami płciowymi oraz ginekolog, u którego badają się panie, to zwyczajni lekarze. Mimo to regularne badania nie wydają się pacjentom równie naturalne co wizyta u stomatologa czy kardiologa. To zrozumiałe, że w czasie tak intymnego badania odczuwa się skrępowanie i dyskomfort, lecz nie jest to powód do omijania gabinetu szerokim łukiem.

Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna
ul. Stefana Batorego 7/35
81-366 Gdynia

https://derm-estetyka.pl/stulejka-zabieg-operacja.html
Tel: 500 430 484

Bardzo nieprzyjemnym schorzeniem jest tak zwana stulejka, a więc wrodzone lub nabyte zwężenie napletka penisa, które utrudnia lub uniemożliwia zsunięcie napletka. Dotyczy ona zarówno dorosłych mężczyzn jak i młodych chłopców. Wyróżnia się stulejkę fizjologiczną, która często pojawia się w okresie dojrzewania i po czasie zanika oraz patologiczną, która nie znika. Niemożność zsunięcia napletka powoduje trudności w utrzymaniu higieny, a także w przypadku kontaktów seksualnych. Operacja stulejki polega na całkowitym lub częściowym usunięciu napletka. Zabieg obrzezania wykonuje się w znieczuleniu miejscowym . Należy zaznaczyć, że zabieg usuwania stulejki jest całkowicie bezpieczny i praktycznie bezkrwawy.

Lekarz medycyny estetycznej, pracujący w Derm-Estetyka

Nasza klinika posiada wykwalifikowanych chirurgów z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone oraz małoinwazyjne metody, dzięki którym czas zabiegu jest ograniczony do minimum. Pacjent bezpośrednio po operacji może udać się do domu. Siedziba Derm-Estetyka mieści się w Gdyni na ulicy Stefana Batorego 7/35. W przypadku zainteresowania prosimy dzwonić pod numer +48 500 430 484. Szczegółowych informacji dotyczących zabiegu można zaczerpnąć kontaktując się ze specjalistą- urologiem związanym z naszym ośrodkiem.