Poziomowanie płytek Tiramisu to unikalny system wykorzystujący rotację wokół osi. Jako że składa się tylko z dwóch części- wspornika z gwintem i pokrętła, jest prosty w zastosowaniu i co najważniejsze- nie wymaga użycia szczypiec i zaciskarki. Umożliwia szybkie i dokładne ułożenie płytek podłogowych lub ściennych przy pomocy pokrętła, które można odkręcić, aby dokonać poprawek. Szczegółowy opis innowacyjnego systemu opisany jest na stronie: www.akutools.pl/oferta/tiramisu-system-poziomowania-plytek, a w razie pytań możliwy jest telefoniczny kontakt z firmą AkuTools: (+48) 516 717 423.  System poziomowania płytek Tiramisu odznacza się wieloma zaletami. Klienci doceniają nie tylko fakt, że jest zdecydowanie tańszy w eksploatacji niż narzędzia konkurencyjnych marek. Pozwala na zastosowanie jednej nakrętki przy klasycznym układaniu lub mijance, wykorzystanie pokrętła do kontroli poziomu płytek i redukcję podniesienia płytki bez jej odrywania. Stosując go, nie trzeba przytrzymywać płytek sąsiadujących, a wsporniki usuwa się bardzo łatwo. System Tiramisu nie rysuje powierzchni, ponieważ pokrętła wykonane są z włókna szklanego. Chociaż system ten polecany jest przede wszystkim do płytek wielkoformatowych i w rozmiarze 20×120, nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć go do poziomowania płytek w innych wymiarach. Stawiając na kompleksową ofertę, AKU Tools prowadzi sprzedaż wsporników do systemu Tiramisu o różnych grubościach i w wielu wersjach.

Aku Tools

AKU Tools – Elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły bhp
Nagawczyna 488,
39-200 Dębica

https://www.akutools.pl
Tel: 516 717 423

Poziomowanie płytek TiramisuOprócz innowacyjnego systemu poziomowania płytek firma proponuje szeroką gamę zaawansowanych elektronarzędzi dla profesjonalistów marki Milwaukee. Asortyment obejmuje wydajne urządzenia akumulatorowe, narzędzia ręczne, artykuły BHP i akcesoria. Wyroby te wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem z użyciem wysokiej jakości materiałów. Zarówno na użytkowników indywidualnych, jak i na fachowców czekają między innymi narzędzia wielofunkcyjne, odkurzacze kompaktowe, lampy do oświetlenia sferowego i wiele więcej. Na ofertę marki Milwaukee składają się bezawaryjne pilarki tarczowe, gwoździarki, piły, podkaszarki i gwintownice. Dostępne są też kompaktowe i kątowe klucze udarowe, lasery krzyżowe i latarki akumulatorowe. Jako doświadczony dystrybutor AKU Tools gwarantuje pomoc w wyborze produktów, konkurencyjne ceny i obsługę posprzedażową.

System poziomowania płytek TiramisuFirma AKU Tools dysponuje wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji elektronarzędzi uznanych producentów takich jak Milwaukee i nie tylko. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferuje nie tylko rewolucyjny włoski system poziomowania płytek Tiramisu, ale także współpracując wyłącznie ze znaczącymi dostawcami, zapewnia bogaty asortyment niezawodnych narzędzi, które można zobaczyć na stronie https://www.akutools.pl, w tym nowości rynkowe i produkty marki własnej. Jako zespół fachowców, a jednocześnie pasjonatów budownictwa, służy fachową radą w wyborze rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.