Czy masz problem z opadającymi powiekami górnymi? Problem ten dotyka wielu osób, ale chyba tylko znikoma ilość dotkniętych problemem wie, że można go leczyć. Problem zaczyna się wówczas kiedy granica górnej powieki opada niżej niż zazwyczaj. W drastycznych przypadkach opadająca, górna powieka może zakryć część, lub całą źrenicę i utrudnić lub uniemożliwić widzenie. Opadanie powiek może być dwu lub jednostronne. Każdy wiek, ma swoje prawa i przychodzi czas że dopada nas właśnie starcze opadnięcie powiek górnych. Można temu skutecznie zaradzić. Trzeba poddać się zabiegowi o nazwie plastyka powiek. Czy jest to zabieg bezpieczny?

Poradnia Chirurgii i Urologii Estetycznej
Armii Krajowej 38-42
81-366 Gdynia


https://www.chirurg-gdynia.pl
Tel: 500 430 484

Decydując się na plastykę powiek musimy zwrócić się do doświadczonego specjalisty. Jego wiedza i umiejętności spowodują że zabieg będzie udany, a następnie należy ściśle przestrzegać zaleceń pooperacyjnych. Zabieg na opadające powieki przywraca pierwotny kształt powiek, co zdecydowanie nas odmładza. Natomiast w przypadku plastyki powiek dolnych można zlikwidować worki pod oczami. Doświadczonych specjalistów znajdziesz w Derm Estetyka Urologia i chirurgia estetyczna Gdynia.

Jest to specjalistyczna poradnia Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Konsultacje i zabiegi wykonywane są przez chirurgów, wybitnych specjalistów w dziedzinach: okulistyki, urologii i chirurgii plastycznej. W Derm Estetyka chirurgia estetyczna w Gdynii jest na bardzo wysokim poziomie, stosowane są mało inwazyjne techniki zabiegowe. Plastyka powiek w Gdynii trwa od około 1 do 1,5 godziny i po zabiegu pacjent wraca do domu. Masz problem? W Derm Estetyka jest chirurg plastyczny skonsultuj go z nim. Polecam.