Kominki Janik to doświadczone i cieszące się zaufaniem wśród klientów przedsiębiorstwo świadczące profesjonalne usługi kamieniarskie w Szczecinie. Wśród proponowanych usług znajdują się projektowanie, budowanie i montaż pieców i kominków. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu, rzetelności oraz umiejętnemu wykorzystywaniu pozyskanej wiedzy firma stale poszerza swoją ofertę, dostosowując ją do potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów.

Kominki Janik
ul. Karola Balińskiego 7B
70-893 Szczecin

http://www.kominki-janik.pl
Tel: 91 314 38 28
zdunstwo@op.pl

W ofercie firmy znajduje się produkcja i sprzedaż produktów takich jak: kominki nowoczesne, kominki klasyczne, rustykalne, kamienne oraz kaflowe. Wykorzystanie nowoczesnych maszyn, innowacyjnych rozwiązań i metod pozwala realizować wszystkie projekty w sposób profesjonalny, fachowy i spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Szczecińskie kominki uznawane są za produkty najwyższej jakości, a do ich produkcji firma używa najlepszych materiałów, sprawdzonych i cenionych producentów.

Projekty wykonywane przez załogę firmy Kominki Janik są dokładnie omawiane i przeanalizowane z klientem, a wszelkie uwagi i wymogi dotyczące realizacji uwzględnione podczas produkcji i montażu. Podczas przygotowań i realizacji projektu pracownicy dokonują aranżacji kominka oraz dobierają najodpowiedniejsze rozwiązania, służąc pomocą i doradztwem skierowanym w stronę nabywcy. Zdobyta wiedza, umiejętne jej wykorzystanie i stosowanie wyselekcjonowanych rozwiązań pozwala wykonywać prace w sposób szybki, minimalizujący koszty oraz spełniający oczekiwania każdego klienta.