Jeżeli chcecie szybko i sprawnie sprzedać swoje auto dostawcze, to zachęcamy Was do kontaktu.

skup aut dostawczych za gotówke

Skup aut dostawczych za gotówkę to pewność, że pieniądze bardzo szybko do Was trafią. Skup aut daje Wam pewność, że za damo wycenimy każde auto, z jakim się u nas pojawicie. Doskonale możemy zdawać sobie sprawę z faktu, iż chcecie uzyskać możliwie najwyższa cenę. Zapewniamy Was, że nie będziemy was oszukiwać podczas wyceny.
Ofertę kierujemy nie tylko do firm, ale również do osób prywatnych. Dbamy o naszych klientów oraz o atmosferę współpracy. Szanujemy Twój czas, dlatego udzielamy szybkie i konkretne propozycje. Skupujemy auta w różnym stanie powypadkowe, auta z korozją, a nawet takie auta, które przeznaczone zostały na złom. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz natychmiastową zapłatę, co umożliwia zainwestowanie pieniędzy ze sprzedaży w kupno nowego auta lub innej inwestycji umożliwiającej rozwój Twojej firmy.

Skup samochodów dostawczych Filar zaprasza na ul. Ojcowską 37, 80-146 Gdańsk. Wszystkich klientów zachęcamy również do kontaktu telefonicznego, jeżeli osobiście mamy do Was przyjechać. Dojeżdżamy do takich miejscowości jak: Gdynia, Sopot, Wejherowo, Reda, Puck, Rumia, Władysławowo. Możecie być pewni, że nasi pracownicy zjawią się u Was najszybciej jak się da, razem z lawetą.skup aut dostawczych

Zapraszamy!