Poszukujesz sprawdzonego i rzetelnego sklepu posiadającego w swojej ofercie modną i wygodną odzież wizytową dla dzieci? Jeżeli tak koniecznie powinieneś zapoznać się z ofertą sklepu Prestigekids!
PrestigeKids istnieje na rynku od wielu lat i dzięki swojemu doświadczeniu może zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość oferowanych produktów.

 

krawaty chłopięce

ADRES                                        KONTAKT

                                                      ul.Głowackiego 49H                    tel: 727 756 300
ddddddddddddddddddddddddddd32-800 Brzesko                           e-mail: sklep@prestigekids.pl
                                                                                                           www.prestigekids.eu

Prestiekids zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną. Grupą docelową są dzieci w rozmiarach od 92 do 170 cm. Asortyment obejmuje koszule chłopięce, koszule wizytowe, koszule sportowe, eleganckie koszule chłopięce, marynarki chłopięce, garnitury chłopięce, garnitury komunijne, spodnie wizytowe, spodnie chłopięce rurki, spodnie chinosy, krawaty chłopięce, muchy chłopięce, szelki i paski.

sklep odzieżowy

Pracownicy firmy doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ważne jest zadowolenie i wygoda klientów, dlatego dokładają wszelkich starań, by sprzedawane ubrania dla dzieci były wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiadały modny i niepowtarzalny krój. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, służąc pomocą w znalezieniu produktu spełniającego Państwa oczekiwania.
Zapraszamy do odwiedzenia strony http://www.prestigekids.eu