Przychodnia weterynaryjna Zalesie to kompleksowa oferta opieki weterynaryjnej dla zwierząt domowych. Na zespół składają się wykwalifikowani specjaliści chorób psów i kotów, radiologii, chirurgii weterynaryjnej i chirurgii okulistycznej. Ponadto lecznica dla zwierząt w Rzeszowie Zalesie świadczy usługi z zakresu interny, ginekologii i położnictwa, dermatologii, pediatrii, kardiologii oraz stomatologii.

Weterynarze wykonują pełną diagnostykę zwierząt: badania krwi i moczu, badanie EKG, badania obrazowe USG, USG-Mindray z Dopplerem, RTG, RTG z kontrastem oraz endoskopię przewodu pokarmowego.

weterynarz Rzeszów

Co więcej, przychodnia dysponuje własnym laboratorium diagnostycznym i wykonuje badania na miejscu.

Przychodnia Weterynaryjna Zalesie
ul. Łukasiewicza 2B, Rzeszów
Tel. 17 85 85 855
http://przychodniazalesie.pl

Podczas operacji zwierzę jest znieczulane infuzyjnie lub wziewnie, a jego stan jest monitorowany przez cały czas trwania operacji. W razie potrzeby może być hospitalizowane w prowadzonym przez lecznicę szpitalu, który świadczy pełną opiekę pooperacyjną. Gabinet weterynaryjny w Rzeszowie przywiązuje dużą wagę do profilaktyki, w związku z czym wykonuje się tu szczepienia i odrobaczania, a także dba się o ochronę zwierzęcych pacjentów przed kleszczami i pchłami.

Zajmujemy się też wyrabianiem paszportów i chipowaniem czworonożnych podopiecznych, a także układaniem diet weterynaryjnych i sprzedażą specjalistycznych karm. Przychodnia Zalesie to najbardziej profesjonalny weterynarz w Rzeszowie, który do każdego zwierzęcia podchodzi przyjaźnie i w sposób indywidualny.