catering dla firm

Progresywna – ceniona firma caterignowa

Progresywna to rzetelna i ceniona na rynku restauracja, która oferuje swoim klientom profesjonalny catering w Nowym Sączu w bardzo przystępnej cenie. Nasza oferta usługowa skierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i również do firm. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze catering dla firm i polecają go swoim klientom. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę usługową, aby móc zaspokoić coraz to większe wymagania naszych klientów.

Zaangażowanie i miłość do kuchni

Oferujemy swoim klientom zarówno catering na wyjeździe jak i profesjonalny catering w lokalu. Dla Nas zadowolenie klientów jest najważniejszym priorytetem dlatego też do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Jeżeli potrzebna Ci kompleksowa obsługa cateringowa, to jak najszybciej skontaktuj się z Nami i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

catering dla firm

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Nasze menu oraz pełną ofertę naszych usług znajdą Państwo zawsze na naszej stronie firmowej progresywna-catering.pl do której odwiedzenia bardzo serdecznie Państwa zapraszamy. W naszym obszernym menu znajdą Państwo dania, które są nie tylko smaczne, ale również bardzo zdrowe. Zatrudniamy najlepszych kucharzy, dla których gotowanie to nie tylko praca, ale również wielka pasja z którą zawsze starają się podzielić z Państwem jak najlepiej się da. Najlepsza obsługa cateringowa od a do z tylko u Nas.