top_2

Wyjątkowy hotel w sercu Tarnowa

Jeżeli interesuje Państwa najlepszy Hotel Gal w Tarnowie w bardzo atrakcyjnej cenie to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszego hotelu i do bardzo dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. Przekonaj się sam, że porządny hotel w centrum Tarnowa nie musi wcale drogo kosztować. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają nam pozytywne referencje i polecają nas swoim znajomym.

Świetne miejsce do wypoczynku i na spotkanie biznesowe

Hotel GAL to idealne miejsce nie tylko dla klientów prywatnych, ale również i dla firm, które potrzebują komfortowego miejsca na spotkania biznesowe. Hotel w Tarnowie ma do zaoferowania Państwu bardzo wiele atrakcji. Możemy pochwalić się między innymi nowoczesnym parkingiem monitorowanym, mini pub-em, hotelowym spa oraz zajęciami fitness, które wśród naszych gości cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem.

top_5

Noclegi w hotelu- sprawdź sam

Odwiedź jeszcze dziś naszą stronę internetową www.hotelgaltarnow.pl, dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Polecamy nasz hotel przede wszystkim osobom, które w najbliższym czasie planują zorganizować konferencje. Posiadamy nowoczesną salę, w której mogą Państwo przeprowadzić profesjonalną konferencję dla 50 osób. Dla Naszego hotelu zawsze najważniejsze jest zadowolenie klientów dlatego też do każdego z gości podchodzimy z indywidualnym zaangażowaniem starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów.