porady prawne bigoraj

Radca prawny – Biłgoraj

Radca prawny Joanna Tytoń-Zaleska to profesjonalistka, która na pierwszym miejscu stawia skuteczną realizację interesu swoich klientów. W swojej wieloletniej praktyce jej kancelaria obsługiwała zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Zdobyte doświadczenie i pracowitość pozwoliły jej zdobyć uznanie bardzo wielu klientów, którzy chętnie polecają świadczone przez nią usługi swoim przyjaciołom.

Kancelaria Joanny Tytoń-Zaleskiej

W zakres usług świadczonych w kancelarii Joanny Tytoń-Zaleskiej wchodzi między innymi prowadzenie pojedynczych spraw na rzecz klientów, stałe obsługi podmiotów występujących w obrocie gospodarczym, sporządzanie pism procesowych, reprezentowanie klientów w sądach, przed organami administracji, a także prowadzenie w ich imieniu negocjacji zmierzających do zakończenia sporu, bez konieczności angażowania Sądu.

Radca Prawny
Biłgoraj, ul. Kościuszki 30
Telefon:+ 48 721 575 558
http://radcaprawny-bilgoraj.pl

Porady i pomoc prawna

Udzielane porady prawne i prowadzone spraw obejmują między innymi prawo cywilne, prawo administracyjne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy i wiele innych dziedzin i gałęzi prawa. Jeżeli potrzebny jest Państwu radca prawny w Biłgoraju, to wybór może być tylko jeden. Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią!