galeria_118

Usługi kamieniarskie

Nasza firma kamieniarska specjalizuje się w kompleksowych usługach kamieniarskich. Wykonujemy nowoczesne blaty kamienne i granitowe, schody, parapety, obudowy kominkowe, obudowy łazienkowe oraz posadzki kamienne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Chcesz poznać bliżej Nasza ofertę? Sprawdź sam!

Z pełną ofertą naszych usług mogą Państwo zawsze bardzo dokładnie zapoznać się na naszej nowej stronie internetowej www.kamieniarstwo-szczecin.com.pl do której odwiedzenia bardzo serdecznie zapraszamy. Swoim klientom oprócz wysokiej jakości usług możemy zagwarantować również fachowe doradztwo przy wyborze jak najlepszych surowców oraz fachową pomoc przy projektach.

galeria_02

Najlepsze usługi kamieniarskie w Szczecinie dla firm i klientów indywidualnych tylko u Nas

Oferujemy Państwu nie tylko projekty gotowe, ale również możemy wykonać specjalnie dla was projekty zupełnie nowe w pełni zgodne z Państwa indywidualnymi zaleceniami. Kamieniarstwo Janik to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które kochają oryginalne i naturalne wnętrza. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystaj z naszej pomocy. Najlepsze kamieniarstwo w Szczecinie, atrakcyjne ceny i szybki czas realizacji powierzonych nam projektów tylko u Nas.